כיתת התואר המלאה בפיתוח אתרים: מתחילים למתקדמים

הקורס המקיף ביותר אך המדויק בנושא פיתוח אתרים לבניית כישורי פיתוח אתרים.

אם אתה שואף להיות מקצוען מפתח אינטרנט או אם אתה רוצה להיכנס לתחום של בניית אתרים אז זה המסלול הנכון לכתחילה.

קורס זה תוכנן במיוחד לבניית מערך מיומנות סביב כל הטכנולוגיות המודרניות לפיתוח אתרים אשר מבוקשות על ידי חברות טק בשנת 2018.

עם סיום הקורס תוכלו לבנות יישומי אינטרנט ערימת מסד נתונים מלאים להגיב לנייד.

להלן ההרשמה לקורס זה:

הסבר מילה אחר מילה: בקורס כולו אני מסביר כל שורת קוד, מבלי לדלג על שורת קוד אחת.

תוכן איכותי מדהים: 18 שעות של סרטי HD.

מובנה וקל ללמוד: הקורס תוכנן במיוחד כדי להקל על התלמידים ללמוד HTML5, CSS, Bootstrap4, JavaScript, ES6 Git & Github, VueJs, NodeJs, PostgreSQL.

תמיכה 24 X 7: אני תמיד אהיה שם כדי להדריך אותך במסעך להיות מומחה לפייתון.

הערה: שאילתות סטודנטים ובעיות ייענו מייד.

_________________________________________________________________________

הנה כל מה שתלמדו בקורס שלם זה:

הקורס השלם מחולק ל 12 חלקים עיקריים

מחלקה 1: HTML5.

סעיף 2: CSS.

פרק 3: בניית אתר תיקים.

סעיף 4: Bootstrap 4.

פרק 5: בניית פורטל חדשות.

פרק 6: JavaScript.

סעיף 7: ES6.

פרק 8: גיטה וגיתוב.

פרק 9: VueJs.

פרק 10: NodeJs.

פרק 11:PostgreSQL .

פרק 12: פרויקט גמר: אפליקציית אינטרנט לניהול מלאי רפואי.

ראשית אנו מתחילים ללמוד את היסודות של בניית אתרים והתקנת הכלים הנדרשים לכתיבת קוד HTML5. בחלק זה אנו מכסים כמעט את כל HTML5 מושגים וללמוד כיצד לעצב את מבנה של רכיבי HTML בדף האינטרנט.

בחלק הבא אנו לומדים את היסודות של CSS שיעזרו לנו להפוך את האתר שלנו למושך. נלמד כיצד אנו יכולים להוסיף CSS לדפי ה- HTML הקיימים שלך בכדי להפוך אותם לאטרקטיביים יותר מבחינה ויזואלית. נלמד גם על תיבת flex של CSS מה שיעזור לנו ליצור פריסות מגיבות.

כעת כידוע HTML & CSS, הגיע הזמן לבנות משהו מהכישורים שרכשנו. בחלק זה נבנה א אתר תיקים עם HTML ו- CSS אשר יפרטו את כל כישוריכם.

עוברים הלאה עכשיו אנחנו מתחילים ללמוד Bootstrap 4, מסגרת CSS המאפשרת לנו לבנות אתרים מגיבים לחלוטין לנייד בתוך זמן קצר. Bootstrap 4 יהפוך את מהירות הפיתוח שלך 2X מהר ככל שאתה כבר לא צריך לבנות רכיבים מאפס. Bootstrap כולל מאות רכיבים מובנים בהם אנו יכולים להשתמש בכדי לבנות אתרים במהירות וללא טרחה. נלמד על מערכת רשת Bootstrapולמד כיצד ליצור פריסות מגיבות עם זה.

ברגע שאנו שולטים ב- Bootstrap 4, הגיע הזמן לבנות א פורטל חדשות מלא למענה נייד. בחלק זה נבנה פורטל חדשות שיעבוד ונראה נהדר על כל המכשירים כמו מחשב, טאבלט וסמארטפון. החלק הטוב ביותר בפורטל החדשות הזה הוא שהוא בנוי לחלוטין באמצעות Bootstrap ורכיביו. כלומר לא השתמשנו בשורה אחת של קוד CSS כדי לסדר את האלמנטים.

החלק הבא עוסק JavaScript שהיא השפה הפופולרית ביותר לפיתוח אתרים מקדימים. נתחיל ללמוד את היסודות כיצד ניתן להשתמש ב- JavaScript בדפדפן כדי להפוך אתרים לאינטראקטיביים יותר. נלמד סוגי נתונים, פונקציות, היקף גלובלי ומקומי, לולאות, חריגים וכל שאר היסודות הקשורים ל- javaScript. בסוף פרק זה אנו בונים גם א מחשבון ריבית פשוט באמצעות JavaScript ו- Bootstrap.

ואז אנו לומדים על ES6 או ECMAScript6 שהיא הגרסה האחרונה של JavaScript. נלמד כמה מהתכונות הרלוונטיות והחדשות ביותר של ES6 כמו מילות המפתח let ומפתח.

לאחר מכן אנו עוברים לקראת למידה גיטה וגיתוב שזה אחד הכלים הפופולריים ביותר בקרב מפתחי אתרים ברחבי העולם. נתחיל בלימוד מהי גיט ואיך ניתן להשתמש בגית בקרת גרסאות. נלמד על כל הפקודות החשובות הנדרשות כדי לעבוד עם גיטה כולם בעזרת דוגמא מעשית. בהמשך אנו מתחילים ללמוד GitHub ולומדים כיצד ניתן להשתמש ב- GitHub לשתף פעולה עם צוותיםתוך כדי עבודה על פרויקט.

בחלק הבא אנו לומדים על VueJS שהיא מסגרת קדמית מתקדמת המסייעת לנו לבנות רכיבי ממשק משתמש בצורה יעילה. VueJs נמצא כעת בשימוש על ידי הרבה חברות טק והרבה יותר קל ללמוד בהשוואה למסגרות דומות אחרות כמו React. מפתחים רבים מעדיפים VueJs על פני React בגלל עקומת הלמידה שלה תיעוד נרחב זמין באינטרנט. בחלק זה נעסוק בכל ההיבטים החשובים של VueJs.

לאחר שסיימנו ללמוד את הטכנולוגיות המקדימות, הגיע הזמן להתחיל ללמוד אודות תומך.

כעת אנו מתחילים ללמוד על NodeJS שהוא א זמן ריצה של JavaScript המאפשרת לנו להפעיל JavaScript בשרת. NodeJS הוא חזק ביותר וזה מאפשר לנו הגדרת שרת, להתחבר למסד נתונים, לבצע שאילתות והרבה יותר ניתן לעשות באמצעות Node. בחלק זה נתחיל ללמוד את הצומת היישר מהבסיס ונבנה שרת משלנו. נלמד גם על מנהל חבילות הצומת ולמד כיצד ניתן להשתמש בו להתקנה ושימוש בחבילות צומת שונות המשמשות להרחבת הפונקציונליות של היישומים שלנו.

ברגע שאנו יודעים מה עם הצומת, אנו זקוקים כעת ל- מאגר מידע כדי להיות מסוגלים לאחסן ולנהל את הנתונים שלנו בנדנד. מכאן אנו עוברים ללמוד על פוסטגרס שהוא בסיס נתונים המשמש ואמינים על ידי חברות תוכנה גדולות. נלמד על PostgreSQL שהיא שפת שאילתה מובנית המשמשת לשאילתת מסד הנתונים של Postgres. נלמד כיצד ליצור בסיס נתונים משלנו מאפס ואיך להגדיר את המבנה לאחסון וניהול הנתונים שלנו.

בחלק האחרון אנו מיישמים את כל מה שלמדנו בקורס כולו על ידי בניית פונקציונלית מלאה יישום אינטרנט מלאי רפואי.

זה יהיה מורכב מסד נתונים מכוון יישום אשר יאחסן נתונים במסד הנתונים של Postgres ויאפשר לנו להכניס, לעדכן, למחוק ולשנות רשומות רפואה מקצה הקדמי. נלמד כיצד לבנות אפליקציית אינטרנט שלמה מהתחלה ממש מבניית בסיס הנתונים, הגדרת התצורה של השרת שלנו לבניית הקצה הקדמי.

_________________________________________________________________________

אז בואו נתחיל את המסע של להפוך להיות מפתח אינטרנט מומחה.

בנוסף ל אודמי ערבות 30 יום הכסף בחזרהיש לך את הערבות האישית שלי שתאהב את מה שלמד בקורס זה. אם יש לך שאלות כלשהן אנא אל תהסס לשלוח אלי ישירות ואני אעשה כמיטב יכולתי לחזור אליך בהקדם!

_________________________________________________________________________

הקפד להירשם לקורס לפני שהמחיר משתנה.

קח את עצמך צעד אחד קרוב יותר לכדי להפוך למפתח אינטרנט מקצועי על ידי לחיצה על "קח כפתור קורס זה" עכשיו!

הצטרף למסע.

בכנות,

אשוטוש פאוואר

למי מיועד הקורס הזה:

  • למתחילים שרוצים להיכנס לפיתוח אתרים
  • רוצה ליצור יישומי אינטרנט משלך בטכנולוגיות מתקדמות כמו Vue & Node
  • סטודנטים השואפים להיות מפתח אתרים עצמאי
  • מתחילים שלמים שרוצים להתחיל לתכנת

נוצר על ידי אשוטוש פאואר
עודכן לאחרונה 4/2019
אנגלית
אנגלית [שנוצר באופן אוטומטי]

גודל: 8.11 GB

https://www.udemy.com/the-complete-web-developer-masterclass-beginner-to-advanced/.